Seznamte se s aplikací WordPress

Redakční systém WordPress je dostupný pro všechny uživatele zdarma. Jedná se o nejrozšířenější Open Source aplikaci na světě. Jsou na ni postaveny největší světové magazíny (TechCrunch, BBC America, Bata.com). I vy můžete využít oblíbený redakční systém pro vaše webové stránky. Nyní díky CzechiaApps do minuty!

 

 

 

Snadná WordPress administrace

Původně WordPress vznikl jako blogovací nástroj. Za jeho oblibou stojí právě snadná administrace, kterou po chvíli zvládne i naprostý počítačový lajk. Díky tomu je WordPress vhodný pro jakoukoliv stránku. Třeba i pro váš nový web. Vaše stránky budete moci snadno spravovat díky přehledné a intuitivní administraci!

 

 

Aktualizujte WordPress pravidelně

WordPress je potřeba neustále aktualizovat. Nejlépe ihned po vydání nové verze. U WordPressu jsou mezi uživateli vítány. Často zabrání případům zneužití zastaralých pluginů k rozesílaní spamů, šíření malware, nebo k hacknutí celého systému. Kdo z nás má ale na aktualizace čas? Po vydání nové verze provedeme aktualizaci za vás. Ihned. Bez nebezpečných odkladů. Díky CzechiaApps budete mít o starost méně.

 

 

 

Vybíráme vhodný hosting

Některé Open Source aplikace jsou velmi náročné na databáze MYSQL, prostor na disku či velikost paměti. Důležitá je také aktuální verze PHP na serveru. WordPress potřebuje vysoký memory limit. Našli jsme pro vás ideální hosting, který garantuje správné nastavení. Varianta WordPress webhosting nabízí bezpečnou funkčnost vašeho WordPressu.

Nainstalujte si WordPress snadno

Pomůžeme vám vybrat vhodný hosting, budeme provádět automaticky aktualizace. Posledním důležitým krokem je instalace. U WordPressu není instalace pro uživatele začátečníka nic snadného. Je potřeba stáhnout oficiální balíček, nahrát ho na ftp, mezitím vytvořit ručně databázi a poté WordPress nainstalovat. Případně doinstalovat češtinu. I s tím vám dokážeme pomoci. Nyní si můžete vyzkoušet snadnou instalaci aplikace WordPress na hostingu na 30 dní zdarma.

 

Spusťte si WordPress do minuty!

Většina našich zákazníků zvládla WordPress nainstalovat do několika minut. Rekord je pouhá jedna minuta. Spusťte si i vy nový web na celosvětově proslulé aplikaci WordPress na 30 dnů zdarma!