Seznamte se s aplikací PrestaShop

Nejoblíbenější aplikace pro tvorbu internetových obchodů nese název PrestaShop. Jedná se o Open Source CMS, díky kterému můžete snadno vytvořit a spravovat váš nový e-shop. Nyní si ukážeme jeho hlavní výhody i nevýhody.

 

 

PrestaShop bezplatné řešení pro váš e-shop!

Aplikace PrestaShop patří mezi bezplatné e-shopové Open Source řešení. Můžete si v kódu cokoliv upravit, nemusíte platit žádný měsíční pronájem a navíc existuje spousta moderních a cenově dostupných šablon. Stačí si jen zřídit vhodný hosting, nainstalovat PrestaShop a provést základní nastavení.

 

Vybíráme vhodný hosting

Ze začátku není aplikace PrestaShop náročná výkon hostingu. Ovšem s rostoucím e-shopem velmi výrazně roste i zátěž na hosting. Proto je potřeba ihned na začátku vybrat opravdu špičkový webhosting. Změna hostingu za běhu bývá velmi náročná. Proto pro vás máme dlouhodobé řešení. Našli jsme pro vás hosting, který garantuje ideální nastavení pro správnou funkčnost vašeho e-shopu na systému PrestaShop.

 

Jak nainstalovat PrestaShop?

Máme pro vás snadné řešení. PrestaShop si nainstalujete velmi jednoduše. Nemusíte stahovat žádné velké instalační soubory ani je nahrávat přes FTP. Zašleme vám návod, ve kterém stačí pouze zvolit instalaci aplikace PrestaShop, vyplnit základní informace o vašem novém internetovém obchodě a během několika málo minut je váš PrestaShop plně funkční.

Spusťte si PrestaShop do minuty!

Většina našich zákazníků spustila díky CzechiaApps svůj obchod na aplikaci PrestaShop do několika minut. Rekord je pouhá jedna minuta. Spusťte si i vy nový internetový obchod na systému PrestaShop na 30 dnů zdarma!