Seznamte se s aplikací OpenCart

OpenCart je jedna z nejrozšířenějších aplikací pro tvorbu a správu internetových obchodů. Vyniká především jednoduchostí jak v administraci, tak i v přehlednosti kódu. Pro OpenCart existuje velké množství rozšiřujících modulů, které se dají koupit již od 10USD. Díky svému celosvětovému rozšíření je kolem něj postavená i velká komunita, která dokáže pomoci téměř s jakoukoliv záležitostí. Pokud váš požadavek bude tak specifický, že to nebude možné vyřešit modulem, můžete si najít kdykoliv vlastního programátora, který vám může vlastní modul naprogramovat.

 

 

OpenCart je jednoduchá aplikace pro internetové obchody!

Ve srovnání s ostatními Open Source e-commerce aplikacemi je OpenCart nejednoduší systém na nastavení, provoz a úpravy. Pokud nebudete tvořit obchod, který bude v různých jazykových mutacích, napojený na několik skladů a na účetní systémy, pak je OpenCart vhodná varianta pro váš nový internetový obchod.

 

Vybíráme vhodný hosting

Ze startu není aplikace OpenCart náročná parametry hostingu. Avšak s rostoucím internetovým obchodem velmi výrazně rostou i požadavky na hosting. Proto je potřeba ihned na začátku vybrat opravdu špičkový webhosting. Změna hostingu u fungujícího e-shopu bývá velmi náročná. Proto pro vás máme dlouhodobé řešení. Našli jsme pro vás hosting, který garantuje ideální nastavení pro správnou funkčnost vašeho e-shopu na OpenCartu.

 

Jak nainstalovat OpenCart?

Instalace OpenCart není záležitost na několik sekund. Při ruční instalaci je nutné stáhnout několika megabajtový soubor, rozbalit ho a nahrát přes FTP na server. Poté vytvořit databázi a aplikaci nainstalovat. Abyste nemuseli OpenCart instalovat ručně, máme pro vás řešení. OpenCart nainstalujeme za vás. Vy zadáte pouze základní informace. Zašleme vám přehledný návod přímo na váš e-mail, díky kterému to zvládne opravdu každý!

Spusťte si obchod na OpenCart do několika sekund!

Většina našich zákazníků spustila díky CzechiaApps svůj obchod do několika minut. Rekord je pouhá jedna minuta.Začněte váš nový internetový obchod na jednoduché aplikaci OpenCart na 30 dnů zdarma!