Seznamte se s CzechiaApps.com

Nevíte si rady s instalací Open Source aplikací? Máme pro vás řešení. Přední český poskytovatel hostingu CZECHIA.com nainstaluje více než 20 různých Open Source produktů za vás. Bez nutnosti stahování velkých souborů a jejich nahrávání na ftp a starosti o aktualizace.

Výhody CzechiaApps

Na hosting nyní nemusíte nahrávat žádné velké soubory přes FTP, ručně zakládat databáze, ani speciálně nastavovat práva administrátorem. U nás si pouze zvolíte požadovaný produkt k instalaci a vyplníte základní informace. Vámi vybraná aplikace se bude instalovat zcela automaticky a vy mezitím můžete vymýšlet první obsah na své webové stránky, e-shop či diskuzní fórum.

Spolehlivý hosting pro Open Source

Některé Open Source aplikace jsou velmi náročné na databáze MYSQL, prostor na disku či velikost paměti. Důležitá je také aktuální verze PHP na serveru. Například WordPress potřebuje vysoký memory limit, PrestaShop k vyššímu memory limitu potřebuje i delší dobu pro vykonání některých skriptů. CZECHIA.com garantuje správné nastavení hostingu pro funkčnost všech podporovaných Open Source systémů.

Aktualizace bez starostí

Druhou největší obavou u uživatelů Open Source jsou bezpečnostní aktualizace. U systému, jako je WordPress jsou mezi uživateli vítány, protože častým případem je zneužití zastaralých pluginů k rozesílaní spamů, šíření malware, nebo k hacknutí celého systému. Naopak u systému PrestaShop mohou kvůli vlastním modulům aktualizace způsobovat potíže s nefunkčností e-shopu. U nás si můžete vybrat, co je pro vás nejvhodnější. Zda to budou aktualizace automatické, nebo dáte přednost aktualizacím ručním.

Vyzkoušejte CzechiaApps s hostingem na 30 dnů zdarma!

Spolehlivý hosting, snadná instalace a aktualizace bez starostí. To jsou hlavní důvody, proč dát přednost profesionálnímu hostingu od CZECHIA.com. Nejste si zcela jisti? Dáváme vám hosting na 30 dní zcela zdarma. Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků i vy. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na help@czechiaapps.com.