Seznamte se s aplikací Magento

Magento je nejrozsáhlejší aplikace pro vytvoření a správu internetového obchodu. S aplikací Magento bude váš e-shop připraven růst do celého světa. Zvládne s přehledem jazykové mutace a díky modulárnosti si snadno přidáte nové speciální funkce. Největší výhoda Open Source je, že i tak komplexní aplikace, jako je Magento, je zcela zdarma a existuje velmi široká komunita pro případnou technickou pomoc.

 

 

Aplikace nejen pro velké e-shopy

Aplikace Magento patří mezi komplexní a bezplatné Open Source řešení. Můžete si kdykoliv kód upravit dle potřeby a mít váš internetový obchod připraven. S Magentem budete připraveni na vše. Klidně i na expanzi do celého světa. Díky Magentu zvládnete například obsluhovat několik jazykových mutací na různých doménách, snadno ho připojíte na skladové a účetní systémy a můžete celý obchod řídit z jednoho místa – z administrace Magenta.

 

Vybíráme vhodný hosting

Aplikace Magento je velmi náročná na hosting. Je důležité zvolit opravdu profesionální řešení a rozhodně na hostingu pro váš nový projekt nešetřete. Pokud po spuštění obchodu zjistíte nevhodnost parametrů hostingu, bude složité přecházet k jinému poskytovateli. Proto pro vás máme dlouhodobé řešení. Našli jsme pro vás hosting, který garantuje ideální nastavení pro správnou funkčnost vašeho e-shopu na systému Magento.

Jak nainstalovat Magento?

Instalace Magenta není záležitost na několik minut. Při ruční instalaci je nutné stáhnout několika set megabajtový soubor, rozbalit ho a nahrát přes FTP na server. Poté vytvořit databázi a aplikaci nainstalovat. Správnou instalaci doporučujeme přenechat zkušenému uživateli. Nebo pro vás máme řešení. Magento nainstalujeme za vás. Pouze zadáte základní informace. Zašleme vám přehledný návod přímo na váš e-mail, díky kterému to zvládne opravdu každý!

Spusťte si e-shop na Magentu do několika minut!

Většina našich zákazníků spustila díky CzechiaApps svůj obchod do několika minut. Rekord je pouhá jedna minuta. Začněte váš nový internetový obchod na komplexní aplikaci Magento na 30 dnů zdarma!