Seznamte se s aplikací Joomla!

Joomla patří mezi oblíbené bezplatné Open Source systémy. Je vhodná především k tvorbě webových stránek a výkonných internetových aplikací. Dále se využívá ke správě korporátních webových stránek a intranetu, často ji můžeme také vidět nasazenou na rezervačních portálech, ale i na běžných osobních webových stránkách včetně neziskového sektoru. Používají ji dokonce věhlasné organizace jako je univerzita Harvard či magazín Linux.com.

 

Dobrá volba pro všechny projekty!

Joomla je vytvořena tak, aby byla snadno nainstalovatelná i pro ne příliš zkušeného uživatele. Oblíbená je především pro svou jednoduchou administraci, ve které se dokáže zorientovat i méně pokročilý uživatel. Nevýhodou aplikací s volným kódem je neexistence technické podpory. Většinou se spoléháte pouze na komunitu. U Joomly se můžete poradit s velmi rozsáhlou komunitou po celém světe. Aktuálně čítá 200.000 aktivních členů.

Vybíráme vhodný hosting

Většina Open Source aplikací je náročná na databáze MySQL, prostor na disku či velikost paměti. Důležitá je také aktuální verze PHP na serveru. Joomla patří mezi méně náročné aplikace na hosting. Dokáže velmi efektivně fungovat. Je zde ovšem důležité dodržet některé základní parametry hostingu. Jedná se především o výši memory limitu. Našli jsme pro vás hosting, který garantuje správné nastavení pro výbornou funkčnost vašich nových webových stránek na aplikaci Joomla!

 

Jak nainstalovat Joomlu?

Máme pro vás snadné řešení. Aplikaci Joomla! si nainstalujete velmi jednoduše. Nemusíte stahovat žádné velké instalační soubory ani je nahrávat přes FTP. Zašleme vám návod, ve kterém stačí pouze zvolit instalaci aplikace Joomla, vyplnit základní informace o vaši nové webové stránce a během několika málo minut je vaše Joomla plně funkční.

Spusťte si aplikaci Joomla do minuty!

Většina zákazníků spustila webové stránky díky CzechiaApps na aplikaci Joomla do několika minut. Rekord je pouhá jedna minuta. Spusťte si i vy nové webové stránky na Joomle na 30 dnů zcela zdarma!